Lige lidt fra Ferie for Alle

Godt træt i benene, fyldt med oplevelser og nye indtryk….. Er det ikke sådan det skal være når man har været på messe?

Nå ja…… købt noget….. Nej det blev det ikke rigtig til, men vi afventer tilbud på en mover fra Campingland Tilst. Og så var der lige den der lækre Giant racercykel som koster det dobbelte af en mover, så der skal der lige forhandles lidt på hjemmefonten 🙂

Men også nye medlemmer kommer til……. Som skrevet før var Campex ApS (Fendt importøren) så venlig at trykke vores klub brochure (håber også I lige var forbi og se den live), som forhåbentligt uddeles til rigtig mange. Så hermed med også et rigtig stort velkommen til alle Jer nye…….

Her er lige et par billeder fra Fendt standen som var rigtig godt besøgt da vi var forbi.

2013-02-23 14.35.57

2013-02-23 14.34.33

2013-02-23 14.34.23

 

 

Skriv et svar